do_shortcode('[rt_reading_time]')

Mjeku shqiptarë shëron sëmundjen e sheqerit për një ditë

Shperndaje ne:
Koha e leximit: 1 min.

E pa besueshme por e vërtetë. Mjeku nga Kamenica shëron sëmundjen e diabetit (sheqerit) për një ditë.

Kirurgu nga Kamenica, Arbër Morina po sjell risi shkencore në kirurgjinë matabolike, permes një postimi në facebook ka njoftuar se diabeti dhe obeziteti tashmë shërohen përjetësisht me 99% suksesë.

– DIABETI MELLITUS TIP-2 – ( Innnsulinë dhe JO Insulinoovvarrtës), ose Semundja e “ SHEQERIT” – OBEZITETI MORBID, Trashja mbinormale TASHME SHEROHEN PERJETESISHT me nje teknike Minimale Invazive me 99% SUKSES… LAMTUMIRE INSULINES, dhe Te gjitha MJEKIMEVE dhe KOMPLIKACIONEVE nga DIABETI…Pacientet dhe Familjaret e tyre te interesuar te me lajmerohen ne nr tim personal: +38349600022 “ Jeta eshte NJE, dhe shume e BUKUR, Jetojeni ate me sa me pak komplikacione te mundeshme”

Related Posts

Paska gjetur GOXHA BURRE? Ish-banorja e BBVA konfirmon lidhjen e re romantike: Kam gjetur…

Shperndaje ne:

Shperndaje ne:Koha e leximit: 1 min.Gazetarja Ledjona Xheladinaj e ftuar në një emision televiziv, foli për jetën e saj personale si rrallë herë. Ish banorja e BBV3…

Është ndarë prej bashkëshortit? Françeska Murati tregon të vërtetën

Shperndaje ne:

Shperndaje ne:Koha e leximit: 0 min.Edhe pas daljes nga formati ka ndodhur e njëjta gjë, ku bashkëshorti i saj nuk ka dalë në publki, përveç një fotografie…

Mos e lini kurrë shishen e ujit në makinë, Çfarë mund më ndodhë

Shperndaje ne:

Shperndaje ne:Koha e leximit: 1 min.Shumica prej nesh nuk e dimë, por veturës mund t’i shkaktojë rrezik edhe shishja e plastikës me ujë të ekspozuar direkt rrezeve…

Ndahet nga jeta aktorja e humorit Drita Duraku, e njohur si “Nausja e Gostivarit”!

Shperndaje ne:

Shperndaje ne:Koha e leximit: 1 min.Ndahet nga jeta aktorja e humorit DRITA DURAKU e njohur si “Nusja e Gostivarit”. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një…

Monitorim 24 orë, shoferë ja përse duhet të keni kujdes në tunelin e Llogarasë…

Shperndaje ne:

Shperndaje ne:Koha e leximit: 1 min.Tuneli i Llogorasë, një vepër infrastrukturore që u hap vetëm të premten, duke e bërë më lehtë të aksessueshëm bregdetin e jugut,…

Niset drejt Rinasit! Edi Rama largohet nga Shqipëria, Kryeministri fluturon drejt…

Shperndaje ne:

Shperndaje ne:Koha e leximit: 0 min.Kryeministri Edi Rama udhëton sot drejt Uashingtonit, ku edhe do të mbahet edhe samiti i thirrur nga presidenti Joe Biden për 75…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *